Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettikleriniz

Ne kadar sürede etkisini görebilirim?
Orjinal Maurers   Zayıflama kapsülünün etkisini kullanmaya başladığınız andan itibaren görebilirsiniz. Metabolizmanızı düzenleyip  sindiriminizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Orjinal Maurers’i nasıl kullanacağım?
•Sabah kahvaltıdan 30 dakika önce kullanılması uygundur. Kullanıldıktan sonra tok karnınıza sabah koşusu yaparsanız etkisi daha da yükselicektir.

Maurers’i kimler kullanamaz?
•Gebe emzirenler kesinlikle kullanamaz.
• Karaciğer, böbrek, kalp yetmezliği olanlar kullanamaz.
• Yüksek tansiyon, tansiyon hastalarının kullanamaz.
•Ülser veya Gastrit hastası olanlar kullanamaz.

Verdiğim kiloları geri alır mıyım?
•Hayır. Fakat hayalinizde ki kiloya ulaştıysanız ürünü hemen bırakmayınız. Çünkü ürünü hemen bırakmak verdiğiniz kiloları geri almanıza yardımcı olur.

Antidepresan hapı kullanırken Maurers’i kullanabilir miyim?
•Doktor kontrolünde kullanmanız önerilir.

Orijinal Maurers’i ağrı kesici hapla kullanabilir miyim?
•Maurers’i  kullanırken ağrı kesici kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken kısım ağrı kesici ve Orijinal Maurers kullanımı arasında en az 2 saat sürenin geçmesidir.

Orijinal Maurers’i regl döneminde kullanabilir miyim?
•Regl dönemindeyken Maurers’i kullanmayınız regl döneminizin geçmesini bekleyiniz. Maurers’i kullanmaya başladıktan sonra ilerleyen zamanlarda regl olduysanız regl döneminiz bitene kadar ara vermeniz tavsiye olur.

Maurers Nedir ?

Maurers tabletin içerisin de dünyanın en güçlü metabolizmayı hızlandırmaya yarayan Cassia fistula (Sinameki), Eucalyptus ve Chicory

doğal bileşimler yer almaktadır.

Orijinal maurersin içerisin de direk yağlara hitap eden ve de zayıflarken vücut direncinizin düşmesini engelleyen Plantain’de mevcuttur.

Maurers sipariş içerisin de protein ve vitamin açısından da bolca bulunan maddelerden en yoğunu sinefrindir. Otururken sanki spor yapıyormuş gibi terleterek fazla kilolarınızdan sizi kurtarmaktadır.

Etkisini kullanımdan bir hafta sonra bile görebilirsiniz.

Her sabah kahvaltıdan 30 dakika önce kullanılması gerekli olan maurers satın al günlük 3 ila 7 litre su tüketerek etkisini arttırabilirsiniz.

İçerisinde doğal bileşimleri barındıran maurersin hiç bir yan etkisi yoktur. Direk olarak vücut da ki hareketsiz bölgelere ve yağlara hitap ederek bir ay kadar kısa bir süre de ideal kilonuza kavuşturacaktır.

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik