Kullanım Şekli

Doğru kullanımda etkisi çok daha hızlı ve kalıcıdır.

Maurers kullanırken; günde en az 3 en fazla 7 litre su tüketmeniz gereklidir. Her sabah aç karnınıza 1 kapsül Maurers’i bir bardak su ile tüketmeniz gerekmektedir. Bir ay boyunca kullandıktan sonra ideal kilonuzu yakalayınca aniden ilacı bırakmayınız. Azaltarak bırakmanız ideal kilonuzu koruma açısından gereklidir.

Maurers zayıflama hapı gündelik yaşantınız da size vermiş olduğu tokluk, acıkmama hissi olduğu için gün içinde az da olsa bir şeyler atıştırınız. Kahvaltıdan önce hapı kullandıktan sonra günde iki defa, sabah akşam 30 dakikalık yürüyüşler kilo vermenize yardımcı olacaktır.
Maurers hapından verim almak için ne yapmalıyım?                                                                                                   •Hapı her gün aynı saatte düzenli olarak almanız gereklidir.
•Eğer müsait olursanız ürünü kullandıktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa 30 dakikalık yürüyüşler yapınız.
Söylenenleri yaparsanız kısa süre içerisin de ideal kilonuzu yakalama fırsatı olacaksınız.

Maurers Nedir ?

Maurers tabletin içerisin de dünyanın en güçlü metabolizmayı hızlandırmaya yarayan Cassia fistula (Sinameki), Eucalyptus ve Chicory

doğal bileşimler yer almaktadır.

Orijinal maurersin içerisin de direk yağlara hitap eden ve de zayıflarken vücut direncinizin düşmesini engelleyen Plantain’de mevcuttur.

Maurers sipariş içerisin de protein ve vitamin açısından da bolca bulunan maddelerden en yoğunu sinefrindir. Otururken sanki spor yapıyormuş gibi terleterek fazla kilolarınızdan sizi kurtarmaktadır.

Etkisini kullanımdan bir hafta sonra bile görebilirsiniz.

Her sabah kahvaltıdan 30 dakika önce kullanılması gerekli olan maurers satın al günlük 3 ila 7 litre su tüketerek etkisini arttırabilirsiniz.

İçerisinde doğal bileşimleri barındıran maurersin hiç bir yan etkisi yoktur. Direk olarak vücut da ki hareketsiz bölgelere ve yağlara hitap ederek bir ay kadar kısa bir süre de ideal kilonuza kavuşturacaktır.

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik